Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Papieskie płyty Polskiego Radia.

 


Polecamy  papieskie płyty Polskiego Radia:

„MUSICIE BYĆ MOCNI”
I Pielgrzymka Jana Pawła II
(album nagrodzony TOTUSEM w 2004 r.)

„POKÓJ TOBIE, POLSKO!”
II Pielgrzymka Jana Pawła II

„JESTEM Z WAMI!”
III Pielgrzymka Jana Pawła IIInne:

„DAŁ SWOJE ŻYCIE” – JAN PAWEŁ II O MĘCZEŃSKIEJ ŚMIERCI KS. JERZEGO POPIEUSZKI

„PSAŁTERZ PAPIESKI” – KRAINY POLSKI W NAUCZANIU JANA PAWŁA II

„NIESZPORY” – ARTYŚCI POLSCY W HOŁDZIE JANOWI PAWŁOWI II

„MÓWIŁEM O WAS I ZA WAS” JAN PAWEŁ II O SOLIDARNOŚCI

 

Szczegóły

Opublikowano 14.12.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.