Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Oj Maluśki, Maluśki…

Kultura polska obfituje w wiele Bożonarodzeniowych tradycji. Jest w niej  opłatek, stół zastawiony dwunastoma potrawami, sianko pod obrusem, choinka, szopka, prezenty, kolędy.

 

Niech ten krótki świąteczny filmik dotyczący kolędowania z Papieżem, będzie inspiracją do podtrzymywania tradycji wspólnego śpiewania przy stole wigilijnym.

 

[flowplayer src=’/wp-content/uploads/2013/02/koleda.flv’ splash=’/wp-content/uploads/2013/01/zaslepka_jp2.jpg’]

 

 

Zachęcamy również do przeczytania artykułu Marcina Witana, Kolędowanie z Wujkiem, który ukazał sie w tygodniku „Idziemy” wydaniu z 21 grudnia 2008 r.

 

 

 

 

 

 

 

 

Opublikowano 23.12.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Przed nami kolejne wydarzenia w ramach Festiwalu Nowe Epifanie, czyli spektakle teatralne, koncerty i pokazy filmowe. Rozpoczynamy także cykl wydarzeń: „Samotność – wolność czy więzienie?”
Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.