Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ogłaszamy nabór/przesłuchania do Chóru Centrum Myśli JP2 :)

Uwaga, ogłaszamy: nabór/przesłuchania do Chór Centrum Myśli JP2. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy: 23, 25, 26 lutego 2, 4, 5 marca …
… zawsze w godz.: 17:00-20:00 do siedziby Centrum Myśli Jana Pawła II przy ulicy Foksal 11 (III piętro). Szczególnie tęsknimy za męskimi głosami, co oczywiście nie znaczy, że te kobiece nie są w cenie :)

NIE LĘKAJCIE SIĘ, ŚPIEWAĆ KAŻDY MOŻE!
ZAPRASZAMY :) 

 

 

Śpiewać każdy może (6)

Opublikowano 20.02.2015

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.