Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowa odsłona sklepu Centrum Myśli Jana Pawła II

Ponad 400 tytułów książek związanych z Janem Pawłem II znajduje się w ofercie sklepu internetowego Centrum Myśli Jana Pawła II. Pod adresem www.sklep.centrumjp2.pl można oprócz książek kupić także płyty CD z nagraniami audio oraz DVD z nagraniami video.


W sklepie dostępne są wszystkie książki wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Oprócz nich znajduje się ponad 400 innych tytułów publikacji podzielonych na różne kategorie: albumy, dla dzieci, duchowość, nauczanie, rodzina czy wspomnienia. Wśród nagrań audio znajdują się płyty z nagraniami z poszczególnych pielgrzymek Jana Pawła II do Polski czy książka Pamięć i tożsamość czytana przez Jerzego Trelę i Tadeusza Ziębę. W dziale Video odnaleźć można takie pozycje jak Tryptyk rzymski czytany przez Danutę Michałowską czy Złota Kolekcja TVP.

Zapraszmy do odwiedzenia naszego sklepu i zakupów na www.sklep.centrumjp2.pl.

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Wykorzystajcie nadchodzący czas na zapoznanie się z kryteriami przyznawania stypendiów. W tym miesiącu zapraszamy także na koncert naszego Chóru, wykłady oraz Dzień Stypendysty.
Poznawaj kino na leżakach i z międzykulturowej perspektywy! To unikalny w warszawskiej przestrzeni projekt integracji międzykulturowej poprzez sztukę filmową.
Festiwal Muzyka Pokoju Muzyka Wiary to przestrzeń dla twórców, którzy są otwarci na tradycje różnych kultur i religii. Obejmuje on koncerty i spotkania poświęcone wielokulturowości, tolerancji i wolności.
Centrum Myśli Jana Pawła II wspiera współpracę m.st. Warszawy z organizacjami wyznaniowymi różnych religii i denominacji. Co roku organizujemy spotkanie przedstawicieli mniejszości religijnych z Prezydentem m.st. Warszawy.