Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowa odsłona sklepu Centrum Myśli Jana Pawła II

Ponad 400 tytułów książek związanych z Janem Pawłem II znajduje się w ofercie sklepu internetowego Centrum Myśli Jana Pawła II. Pod adresem www.sklep.centrumjp2.pl można oprócz książek kupić także płyty CD z nagraniami audio oraz DVD z nagraniami video.


W sklepie dostępne są wszystkie książki wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Oprócz nich znajduje się ponad 400 innych tytułów publikacji podzielonych na różne kategorie: albumy, dla dzieci, duchowość, nauczanie, rodzina czy wspomnienia. Wśród nagrań audio znajdują się płyty z nagraniami z poszczególnych pielgrzymek Jana Pawła II do Polski czy książka Pamięć i tożsamość czytana przez Jerzego Trelę i Tadeusza Ziębę. W dziale Video odnaleźć można takie pozycje jak Tryptyk rzymski czytany przez Danutę Michałowską czy Złota Kolekcja TVP.

Zapraszmy do odwiedzenia naszego sklepu i zakupów na www.sklep.centrumjp2.pl.

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.