Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowa odsłona sklepu Centrum Myśli Jana Pawła II

Ponad 400 tytułów książek związanych z Janem Pawłem II znajduje się w ofercie sklepu internetowego Centrum Myśli Jana Pawła II. Pod adresem www.sklep.centrumjp2.pl można oprócz książek kupić także płyty CD z nagraniami audio oraz DVD z nagraniami video.


W sklepie dostępne są wszystkie książki wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Oprócz nich znajduje się ponad 400 innych tytułów publikacji podzielonych na różne kategorie: albumy, dla dzieci, duchowość, nauczanie, rodzina czy wspomnienia. Wśród nagrań audio znajdują się płyty z nagraniami z poszczególnych pielgrzymek Jana Pawła II do Polski czy książka Pamięć i tożsamość czytana przez Jerzego Trelę i Tadeusza Ziębę. W dziale Video odnaleźć można takie pozycje jak Tryptyk rzymski czytany przez Danutę Michałowską czy Złota Kolekcja TVP.

Zapraszmy do odwiedzenia naszego sklepu i zakupów na www.sklep.centrumjp2.pl.

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.