Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Nowa odsłona sklepu Centrum Myśli Jana Pawła II

Ponad 400 tytułów książek związanych z Janem Pawłem II znajduje się w ofercie sklepu internetowego Centrum Myśli Jana Pawła II. Pod adresem www.sklep.centrumjp2.pl można oprócz książek kupić także płyty CD z nagraniami audio oraz DVD z nagraniami video.


W sklepie dostępne są wszystkie książki wydane przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Oprócz nich znajduje się ponad 400 innych tytułów publikacji podzielonych na różne kategorie: albumy, dla dzieci, duchowość, nauczanie, rodzina czy wspomnienia. Wśród nagrań audio znajdują się płyty z nagraniami z poszczególnych pielgrzymek Jana Pawła II do Polski czy książka Pamięć i tożsamość czytana przez Jerzego Trelę i Tadeusza Ziębę. W dziale Video odnaleźć można takie pozycje jak Tryptyk rzymski czytany przez Danutę Michałowską czy Złota Kolekcja TVP.

Zapraszmy do odwiedzenia naszego sklepu i zakupów na www.sklep.centrumjp2.pl.

Opublikowano 13.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.