Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najlepsi stypendyści – studenci

Joanna -Studentka medycyny i Collegium Invisibile.

Laureatka Olimpiady i  Kongresu Studentów Medycyny i Młodych Naukowców w Berlinie. Działa w Kołach Naukowych Neurologii i Immunologii Centrum Biostruktury oraz angażuje się w projekty dydaktyczne. Naukowo pasjonują ją choroby autoimmunologiczne w neurologii (szczególnie stwardnienie rozsiane). W przyszłości chce zostać neurologiem. Interesuje się literaturą piękną, teatrem, kinem, malarstwem. Lubi uczyć się języków obcych i podróżować.

 

 

 

Dominik – Przyszły biotechnolog, interesuje się biologią molekularną, ale jak twierdzi bliższy jest mu aspekt chemiczny w procesach biologicznych. Jego działalność badawcza zawiera się w tematyce proteomiki. Uwielbia wspinaczkę. Udziela się jako wolontariusz, chce zaciekawić licealistów  młodą dziedziną nauki – biologią syntetyczną i molekularną.

 

 

 

 

 

Paweł – Wybitny akordeonista, laureat wielu konkursów ogólnopolskich i międzynarodowych; bierze udział w różnorodnych koncertach, konkursach i festiwalach w kraju i za granicą jako solista i kameralista; nagrywa dla TVP oraz Polskiego Radia; współpracuje z gronem wybitnych kompozytorów młodego pokolenia, w wolnym czasie uwielbia oglądać filmy. Marzeń ma wiele, ale jedno, które nie jest jakieś wyolbrzymione to ciągle spełniać i rozwijać się w zawodzie muzyka – akordeonisty.

 

 

 

 

 

                 „młoda pani doktor”                       „przyszły biotechnolog”                             „akordeonista”

Opublikowano 28.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.