Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Najbliższy koncert Chóru CMJPII

Serdecznie zapraszamy na koncert różańcowy w najbliższą niedzielę 28 października po mszy św. o godzinie 14:00 do klasztoru oo. Dominikanów przy ul. Dominikańskiej 2 w Warszawie.
 


 

 

Wyjątkowy program koncertu, nawiązujący do układu różańca świętego, inspirowany jest 10. rocznicą wydania listu apostolskiego Rosarium Virginis Mariae Ojca Świętego Jana Pawła II.

Różaniec był zawsze modlitwą rodziny i za rodzinę. Niegdyś modlitwa ta była szczególnie droga rodzinom chrześcijańskim i niewątpliwie sprzyjała ich jedności. Należy zadbać, by nie roztrwonić tego cennego dziedzictwa. Trzeba powrócić do modlitwy w rodzinie i do modlitwy za rodziny, wykorzystując nadal tę formę modlitwy. (fragm. listu apostolskiego Rosarium Virginis Mariae)

Zapraszamy!

Opublikowano 23.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.