Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wystawa „Nadzieja jest w nas!”

Za miesiąc Warszawa zapełni się młodymi ludźmi z całego świata. Przygotowujemy wiele wydarzeń artystyczno-kulturalnych na czas ich pobytu, tymczasem już od 27 lipca w Łazienkach Warszawskich będzie można obejrzeć wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II. Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Polsce we współpracy z Muzeum Łazienki Warszawskie zorganizowało wystawę o Św. Janie Pawle II pod tytułem „Nadzieja jest w Was”.

Uroczyste otwarcie wystawy, która mieści się w galerii plenerowej w dolnych łazienkach od strony ul. Agrykola odbędzie się w poniedziałek 27.06.2016 roku o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej wystawy i refleksji nad słowami św. Jana Pawła II wybranymi z Jego Listu Apostolskiego do młodzieży całego Świata, przypominające historię Światowych Dni Młodzieży.

Wstęp wolny!

Opublikowano 24.06.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.