Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wystawa „Nadzieja jest w nas!”

Za miesiąc Warszawa zapełni się młodymi ludźmi z całego świata. Przygotowujemy wiele wydarzeń artystyczno-kulturalnych na czas ich pobytu, tymczasem już od 27 lipca w Łazienkach Warszawskich będzie można obejrzeć wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II. Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Polsce we współpracy z Muzeum Łazienki Warszawskie zorganizowało wystawę o Św. Janie Pawle II pod tytułem „Nadzieja jest w Was”.

Uroczyste otwarcie wystawy, która mieści się w galerii plenerowej w dolnych łazienkach od strony ul. Agrykola odbędzie się w poniedziałek 27.06.2016 roku o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej wystawy i refleksji nad słowami św. Jana Pawła II wybranymi z Jego Listu Apostolskiego do młodzieży całego Świata, przypominające historię Światowych Dni Młodzieży.

Wstęp wolny!

Opublikowano 24.06.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online