Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wystawa „Nadzieja jest w nas!”

Za miesiąc Warszawa zapełni się młodymi ludźmi z całego świata. Przygotowujemy wiele wydarzeń artystyczno-kulturalnych na czas ich pobytu, tymczasem już od 27 lipca w Łazienkach Warszawskich będzie można obejrzeć wystawę poświęconą św. Janowi Pawłowi II. Towarzystwo Przyjaciół Fundacji Jana Pawła II w Polsce we współpracy z Muzeum Łazienki Warszawskie zorganizowało wystawę o Św. Janie Pawle II pod tytułem „Nadzieja jest w Was”.

Uroczyste otwarcie wystawy, która mieści się w galerii plenerowej w dolnych łazienkach od strony ul. Agrykola odbędzie się w poniedziałek 27.06.2016 roku o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia tej wystawy i refleksji nad słowami św. Jana Pawła II wybranymi z Jego Listu Apostolskiego do młodzieży całego Świata, przypominające historię Światowych Dni Młodzieży.

Wstęp wolny!

Opublikowano 24.06.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.