Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mój przyjaciel buddysta

Zapraszamy do Centrum Myśli Jana Pawła II na 1PIĘTRO na kolejne spotkanie z cyklu Polska przybliża świat. Spotkanie "Mój przyjaciel buddysta" będzie poświęcone buddyjskim przyjaciołom Elżbiety Dziuk i Krzysztofa Renika.


Goście Centrum pracowali w Indiach w charakterze korespondentów: Elżbieta Dziuk – Radia Watykańskiego, Krzysztof Renik – Polskiego Radia. Opowiedzą o kontaktach i spotkaniach, które przy zachowaniu własnej tożsamości kulturowej i religijnej, pozwoliły zarówno im, jak i ich buddyjskim przyjaciołom, lepiej się poznać i zrozumieć tradycje własnego kraju.

1PIĘTRO, 8 maja 2012 r. (wtorek), godz. 19.00.

 

Więcej na Facebooku: www.facebook.com/pierwszepietro.

Opublikowano 05.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.