Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mój przyjaciel buddysta

Zapraszamy do Centrum Myśli Jana Pawła II na 1PIĘTRO na kolejne spotkanie z cyklu Polska przybliża świat. Spotkanie "Mój przyjaciel buddysta" będzie poświęcone buddyjskim przyjaciołom Elżbiety Dziuk i Krzysztofa Renika.


Goście Centrum pracowali w Indiach w charakterze korespondentów: Elżbieta Dziuk – Radia Watykańskiego, Krzysztof Renik – Polskiego Radia. Opowiedzą o kontaktach i spotkaniach, które przy zachowaniu własnej tożsamości kulturowej i religijnej, pozwoliły zarówno im, jak i ich buddyjskim przyjaciołom, lepiej się poznać i zrozumieć tradycje własnego kraju.

1PIĘTRO, 8 maja 2012 r. (wtorek), godz. 19.00.

 

Więcej na Facebooku: www.facebook.com/pierwszepietro.

Opublikowano 05.05.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.