Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mobilne Muzeum Papieskie w Warszawie

Muzeum zawitało do Warszawy w związku z ogólnowojewódzkim Konkursem Papieskim, który odbył się 6 marca 2012 roku w Gimnazjum nr 112. 


Dzięki Centrum Jana Pawła II w Krakowie i Fundacji „Pomóż Innym”, Mobilne Muzeum Papieskie odwiedziło ponad 2000 osób – przede wszystkim byli to uczniowie warszawskich szkół z Włoch i Pragi.
Szkoły, które są zainteresowane ponownym przyjazdem Mobilnego Muzeum, proszone są o kontakt z Ewą Krawczyk z Fundacji „Pomóż Innym”
Więcej na: www.pomozinnym.org.pl ( strona będzie uruchomiana 17 marca 2012 roku).

 
 

Opublikowano 05.03.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.