Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mobilne Muzeum Papieskie w Warszawie

Muzeum zawitało do Warszawy w związku z ogólnowojewódzkim Konkursem Papieskim, który odbył się 6 marca 2012 roku w Gimnazjum nr 112. 


Dzięki Centrum Jana Pawła II w Krakowie i Fundacji „Pomóż Innym”, Mobilne Muzeum Papieskie odwiedziło ponad 2000 osób – przede wszystkim byli to uczniowie warszawskich szkół z Włoch i Pragi.
Szkoły, które są zainteresowane ponownym przyjazdem Mobilnego Muzeum, proszone są o kontakt z Ewą Krawczyk z Fundacji „Pomóż Innym”
Więcej na: www.pomozinnym.org.pl ( strona będzie uruchomiana 17 marca 2012 roku).

 
 

Opublikowano 05.03.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

31 maja
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.