Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Miejska Strefa Kultury – podsumowanie

Miejska Strefa Kultury została stworzona z myślą o mieszkańcach Warszawy, turystach i uczestnikach Światowych Dni Młodzieży. Od 20 do 24 lipca, na Krakowskim Przedmieściu (na odcinku od skweru ks. Jana Twardowskiego do placu Zamkowego) odbyły się liczne wydarzenia kulturalne, sportowe i społeczne. 

Zachęcamy do obejrzenia zdjęć i filmów video. Polecamy także artykuły przygotowane przez wolontariuszy-reporterów. Bardzo dziękujemy wszystkim wolontariuszom – bez Was nie moglibyśmy tak sprawie funkcjonować! A wszystkim udającym się do Krakowa na spotkanie z Papieżem Franciszkiem, życzymy radosnego przeżywania czasu w tej międzynarodowej wspólnocie młodych. 

24.07 – niedziela

 [nggallery id = 358]

23.07 – sobota

 1. Gimnastyka w strefie
 2. Opinie o wystawie „Jan Paweł II. Źródła”
 3. Pozdrowienia od pielgrzymów w różnych językach

[nggallery id = 356]

 

22.07 – piątek

 1. Czym jest miłosierdzie? Wywiady z gwiazdami koncertu nt. miłosierdzia (video) + galeria zdjęć zza kulis
 2. Relacja z koncertu „Wiara, nadzieja, miłość” (foto)

 

[nggallery id = 357]

21.07 – czwartek

 1. Śniadanie prasowe
 2. Scena otwarta

 

[nggallery id = 354]

 

20.07 – środa

 1. Jak powstawała Miejska Strefa Kultury – kulisy (foto)
 2. Powitania pielgrzymów na lotnisku (foto)
 3. Powstawanie Ogrodu Miłosierdzia, DIY (foto + video)
 4. Relacja z koncertu otwarcia strefy (foto + video z relacji Facebook Live)
 5. Relacja z otwarcia wystawy (foto)

 

[nggallery id = 355] 

 

Opublikowano 25.06.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.