Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mediateka na Mauritiusie

Nasza ekipa nagrała 13 wywiadów telewizyjnych na Mauritiusie z organizatorami wizyty apostolskiej Jana Pawła II na tej wyspie.

 


Jan Paweł II był z trzydniową wizytą apostolską na Mauritiusie – wyspie na Oceanie Indyjskim, w 1989 roku. Zarejestrowaliśmy 13 rozmów z organizatorami tej pielgrzymki, w tym: z obenym i byłym prezydentem Mauritiusa, członkami Episkopatu Mauritiusa, przedstawicielami mediów oraz uczestnikami spotkań z Janem Pawłem II – wyznawcami różnych religii.

Tym samym w Mediatece mamy zbiór unikalnych nagrań wraz z szeroką dokumentacją audiowizualną i prasową pielgrzymki w 1989 roku, przekazaną nam przez media i Episkopat Mauritiusa.

Już niebawem na naszej stronie znajdziecie pełną listę nagrań wraz z reportażem z pobytu na Mauritiusie.

Opublikowano 04.03.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.