Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Mediateka na Mauritiusie

Nasza ekipa nagrała 13 wywiadów telewizyjnych na Mauritiusie z organizatorami wizyty apostolskiej Jana Pawła II na tej wyspie.

 


Jan Paweł II był z trzydniową wizytą apostolską na Mauritiusie – wyspie na Oceanie Indyjskim, w 1989 roku. Zarejestrowaliśmy 13 rozmów z organizatorami tej pielgrzymki, w tym: z obenym i byłym prezydentem Mauritiusa, członkami Episkopatu Mauritiusa, przedstawicielami mediów oraz uczestnikami spotkań z Janem Pawłem II – wyznawcami różnych religii.

Tym samym w Mediatece mamy zbiór unikalnych nagrań wraz z szeroką dokumentacją audiowizualną i prasową pielgrzymki w 1989 roku, przekazaną nam przez media i Episkopat Mauritiusa.

Już niebawem na naszej stronie znajdziecie pełną listę nagrań wraz z reportażem z pobytu na Mauritiusie.

Opublikowano 04.03.2008

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.