Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Krytycy z pierwszego piętra” – II edycja

Rozpoczynamy nabór uczestników II edycji warsztatów dziennikarstwa filmowego „Krytycy z pierwszego piętra”. Partnerem zajęć jest Filmweb.

 


Projekt „Krytycy z pierwszego piętra” skierowany jest do wszystkich, którzy pragną zdobyć gruntowną wiedzę na temat dziennikarstwa filmowego; dowiedzieć się jak funkcjonuje rynek filmowy w Polsce i na świecie oraz zdobyć praktyczne umiejętności w dziedzinie tworzenia tekstów i audycji o tematyce filmowej. Zajęcia poprowadzą wybitni dziennikarze filmowi współpracujący z najważniejszymi mediami w Polsce („Rzeczpospolita”, „Gazeta Wyborcza”, „Radio Plus Warszawa”, „Filmweb”, „Newsweek”, „Wysokie Obcasy”, „Kino”). Warsztaty organizowane są przez Centrum Myśli Jana Pawła II oraz Warszawską Fundację Filmową. Partnerami projektu są Filmweb i Animacja Kultury Instytutu Kultury Polskiej Uniwersytetu Warszawskiego.

Zapraszamy do odwiedzenia stron internetowych www.facebook.com/krytycy oraz www.krytycyz1pietra.blogspot.com poświęconych pierwszej edycji warsztatów.

Nowością II edycji będzie możliwość realizacji przez uczestników cyklicznego programu telewizyjnego o tematyce filmowej oraz praktyczne warsztaty z realizacji audycji radiowych.

Zajęcia odbywać będą się od 15 listopada 2012 do 25 kwietnia 2013 roku w CZWARTKI w godzinach 18.00–20.00 na 1Piętrze na ul. Foksal 11.

Zgłoszenia zawierające FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY oraz od jednego do trzech tekstów o tematyce filmowej (do 2000 znaków) prosimy przesyłać na adres krytycyz1pietra@gmail.com do 25 października 2012 roku!

Link do formularza zgłoszeniowego:

https://docs.google.com/document/d/1MeGhASGWfzcnXMxCSr3YChRyJhpu48KviJYZFeddc24/edit

Warsztaty przeznaczone są dla osób do 26 roku życia. O przyjęciu na warsztaty decyduje ocena nadesłanych prac oraz KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ!

 


 

Opublikowano 14.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.