Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„KONKURS NA PROJEKT”

Masz niebanalne pomysły? Chcesz zrobić coś dla innych? Chcesz zrealizować swój projekt? Pomożemy Ci!

Ogłaszamy „Konkurs na projekt”, dzięki któremu z pomocą Centrum Myśli  Jana Pawła II zrealizujesz swój pomysł – dofinansowanie nawet do 1000zł.  Na zgłoszenia czekamy do 15.12.2014r.

Zasady konkursu i karta zgłoszeniowa 

Opublikowano 11.12.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.