Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„KONKURS NA PROJEKT”

Masz niebanalne pomysły? Chcesz zrobić coś dla innych? Chcesz zrealizować swój projekt? Pomożemy Ci!

Ogłaszamy „Konkurs na projekt”, dzięki któremu z pomocą Centrum Myśli  Jana Pawła II zrealizujesz swój pomysł – dofinansowanie nawet do 1000zł.  Na zgłoszenia czekamy do 15.12.2014r.

Zasady konkursu i karta zgłoszeniowa 

Opublikowano 11.12.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.