Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konferencje o okazywaniu uczuć

„Byle nie jak pies z kotem – dialog małżeński to tytuł pierwszej konferencji z cyklu Sympatia, miłość, małżeństwo”, zorganizowanej przez ASK Soli Deo, nad którą patronat objęło Centrum Myśli Jana Pawła II. Zapraszamy dziś, 12 kwietnia, na godz. 18.00 na SGH.


 

Okazywanie uczuć to temat przewodni dziewiątej już edycji cyklu wykładów „Sympatia, miłość, małżeństwo”. Organizatorem konferencji, zaplanowanych na 12-15 kwietnia 2010 roku, jest ASK Soli Deo. Centrum Myśli Jana Pawła II objęło patronat nad inicjatywą. Zapraszamy na spotkania.

 

Więcej informacji o wykładach znajduje się na stronie ASK Soli Deo www.solideo.pl

 

Opublikowano 12.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.