Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konferencje o okazywaniu uczuć

„Byle nie jak pies z kotem – dialog małżeński to tytuł pierwszej konferencji z cyklu Sympatia, miłość, małżeństwo”, zorganizowanej przez ASK Soli Deo, nad którą patronat objęło Centrum Myśli Jana Pawła II. Zapraszamy dziś, 12 kwietnia, na godz. 18.00 na SGH.


 

Okazywanie uczuć to temat przewodni dziewiątej już edycji cyklu wykładów „Sympatia, miłość, małżeństwo”. Organizatorem konferencji, zaplanowanych na 12-15 kwietnia 2010 roku, jest ASK Soli Deo. Centrum Myśli Jana Pawła II objęło patronat nad inicjatywą. Zapraszamy na spotkania.

 

Więcej informacji o wykładach znajduje się na stronie ASK Soli Deo www.solideo.pl

 

Opublikowano 12.04.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.