Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Konferencja „Religia i kultura”

26 marca 2018 roku  w Warszawie odbyła się międzynarodowa konferencja naukowa „Religia i kultura”. Wydarzenie było zorganizowane w ramach grantu Fundacji Johna Templetona „Science, Theology and Humane Philosophy: Central and Eastern European Perspectives”.

Na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II znajdują się nagrania wystąpień wygłoszonych podczas konferencji.

Szczegółowy program konferencji oraz lista prelegentów w załączniku.

 

Opublikowano 22.03.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.