Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

KONFERENCJA PRASOWA ON-LINE FESTIWALU NOWE EPIFANIE

Centrum Myśli Jana Pawła II zaprasza na konferencję prasową poświęconą 13. edycji Wielkopostnego Interdyscyplinarnego Festiwalu Nowe Epifanie. Konferencja odbędzie się w tłusty czwartek – 24 lutego o godzinie 12.00 w formule ON-LINE. Transmisja poprzez kanał YT CMJPII oraz na FB festiwalowym.
Festiwal rozpocznie się 2 marca i potrwa do 10 kwietnia. W programie: osiem premier teatralnych, koncerty, instalacja, wydarzenie kulinarne. Pełen program na noweepifanie.pl

W konferencji udział wezmą:

Paweł Dobrowolski, dyrektor Festiwalu Nowe Epifanie,
Maciej Omylak, zastępca dyrektora Festiwalu,
Michał Senk, dyrektor Centrum Myśli Jana Pawła II,
Sonia Wronkowska, program muzyczny Graindelavoix,
Ignacy Zalewski, autor Bardo thodol czyli wyzwolenie poprzez słuchanie,
Krzysztof Popiołek, reż. Spektaklu Obraz/y uczuć otwierającego Festiwal.

Niezależnie od konferencji prasowej realizowanej w formule online 24 lutego, zachęcamy do przeprowadzenia wywiadów indywidualnych z gośćmi konferencji w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II przy Foksal 11. Redakcje zainteresowane rozmową prosimy o kontakt. Konieczna wcześniejsza rezerwacja godziny oraz sali. Ilość nagrań w tym dniu ograniczona.

Formularz akredytacyjny

Redakcje zainteresowane materiałem prasowym po konferencji prosimy o kontakt z Biurem Prasowym.

***

Biuro prasowe Festiwalu: Edyta Sudoł, tel. 692 961 137, edyta.sudol@noweepifanie.pl

Rzecznik prasowy Centrum Myśli Jan Pawła II, Paweł Bysko, tel. 533 318 541, pbysko@centrumjp2.pl

www.noweepifanie.pl|www.facebook.com/noweepifanie Iwww.instagram.com/noweepifanie

 

Opublikowano 21.02.2022

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.