Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kolędowanie z Chórem Centrum Myśli Jana Pawła II

Przed nami koncert kolędowy chóru Centrum Myśli Jana Pawła II. Zapraszamy 6 stycznia do parafii p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej.
 


Zapraszamy na koncert kolęd i pastorałek – zarówno tych szeroko znanych, jak i takich, które słuchacze usłyszą po raz pierwszy. Większość repertuaru stanowią współczesne opracowania, autorstwa młodych kompozytorów polskich.
 
W tym sezonie na słuchaczy koncertu czeka wyjątkowy finał, wykonywany z towarzyszeniem zespołu instrumentalnego – pełen energii, porywający gorącym rytmem świąteczny utwór Ariela Ramireza Navidad Nuestra.

Koncert rozpocznie się bezpośrednio po Mszy św. o godz. 18 (czyli ok. 18.40) w parafii Wojskowo-Cywilnej p.w. Matki Bożej Ostrobramskiej Boernerowo, ul. Kaliskiego 49, Warszawa.

 

Opublikowano 02.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.