Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kinowa premiera dokumentu „Śladami Wujka”

Już dzisiaj w kinie Kultura przy ul. Krakowskie Przedmieście 21/23 o godz. 19.00 odbędzie się kinowa premiera filmu dokumentalnego „Śladami Wujka” w reż. Piotra Augustynka i Krzysztofa Tchórzewskiego. Producentem filmu jest Centrum Myśli Jana Pawła II.


Z filmu dowiemy się, którędy wędrował ks. Karol Wojtyła wraz ze studentami ze „Środowiska”. Celem 48-minutowego dokumentu jest pokazanie historii wypraw pieszych i kajakowych z przyszłym papieżem Janem Pawłem II, podczas których młodzi ludzie poznawali Boga.  Dokument odpowiada też na pytanie o sens i cel Wojtyłowej turystyki.

Druga premiera odbędzie się w kinie Agrafka w Krakowie już 26 kwietnia 2011 roku.
Film jest także emitowany na antenie Religia.tv.

 

Opublikowano 18.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.