Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kinowa premiera dokumentu „Śladami Wujka”

Już dzisiaj w kinie Kultura przy ul. Krakowskie Przedmieście 21/23 o godz. 19.00 odbędzie się kinowa premiera filmu dokumentalnego „Śladami Wujka” w reż. Piotra Augustynka i Krzysztofa Tchórzewskiego. Producentem filmu jest Centrum Myśli Jana Pawła II.


Z filmu dowiemy się, którędy wędrował ks. Karol Wojtyła wraz ze studentami ze „Środowiska”. Celem 48-minutowego dokumentu jest pokazanie historii wypraw pieszych i kajakowych z przyszłym papieżem Janem Pawłem II, podczas których młodzi ludzie poznawali Boga.  Dokument odpowiada też na pytanie o sens i cel Wojtyłowej turystyki.

Druga premiera odbędzie się w kinie Agrafka w Krakowie już 26 kwietnia 2011 roku.
Film jest także emitowany na antenie Religia.tv.

 

Opublikowano 18.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.