Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kino Miasta Miłosierdzia

Zapraszamy do namiotu kinowego, gdzie będzie można obejrzeć filmy prezentujące działaność organizacji tworzacych Miasto Miłosierdzia.

Zobaczymy między innymi:

  • Rodzinne Domy Dziecka oraz Być mamą w pracyFundacja Świętego Mikołaja
  • Dlaczego warto działać lokalnie? oraz Nowy Lisków w budowie Akademia Rozwoju Filantropii w Polsce
  • Idź Fundacja „Dzieło Nowego Tysiaclecia”
  • Pamięć Fundacja Sue Ryder
  • Caritas w Polsce Caritas Polska

Polecamy również na specjalny pokaz filmu, pt.: „Tryptyk Rzymski”, który został wyprodukowany przez Centrum Myśli Jana Pawła II. Przygotowaliśmy specjalnie dla Miasta materiał filmowy, pt. „Droga Miłosierdzia”, który przedstawiamy już teraz:

 [flowplayer src=’http://www.centrumjp2.pl/wp-content/uploads/2013/02/drogamilosierdziabezbembinowa.flv’]

Opublikowano 14.02.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.