Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Katarzyna Osior-Szot

Koordynatorka „Inkubatora Miłosierdzia”

Studiowałam filologię polską i kulturoznawstwo na Uniwersytecie Warszawskim, ukończyłam także Podyplomowe Studia Trenerów Biznesu, Oświaty i Administracji prowadzone przez Laboratorium Psychoedukacji i Uniwersytet SWPS. Zainteresowania naukowe rozwijam na językoznawczych studiach doktoranckich. Popularyzuję naukę jako wykładowca Uniwersytetu Otwartego UW, prowadzę autorskie warsztaty rozwoju osobistego opartego na słowie.

Pracuję w Centrum Myśli Jana Pawła II, a więc w organizacji, która odegrała wielką rolę w kształtowaniu mojej tożsamości – zanim dołączyłam do zespołu pracowników Centrum, przez pięć lat działałam w Inkubatorze Miłosierdzia jako wolontariuszka i liderka grupy. Dziś jako koordynatorka wolontariatu sięgam pamięcią do tych doświadczeń i na tej podstawie projektuję strategię wolontariatu kompetencyjnego opartego na nauczaniu Jana Pawła II.

Uważam wolontariat za świetną szkołę życia, pokory, przyjaźni i radości, a przede wszystkim za realną formę zmieniania świata na lepsze.

 e-mail: inkubator@centrumjp2.pl

Opublikowano 14.04.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.