Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kasia

Katarzyna Boral – pochodzi z Częstochowy, a w Warszawie studiuje logopedię. Jest wolontariuszką Miasta Miłosierdzia, Spotkań Pokolenia JP2 oraz uczestnikiem spotkań dyskusyjnych Laboratorium głębi. Brała udział w Papieskiej Szkole Letniej i Zimowej. Prowadziła warsztaty integracyjne dla najmłodszych stypendystów. Uwielbia grać na gitarze i pięknie śpiewa.

[nggallery id=22]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.