Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kasia

Katarzyna Boral – pochodzi z Częstochowy, a w Warszawie studiuje logopedię. Jest wolontariuszką Miasta Miłosierdzia, Spotkań Pokolenia JP2 oraz uczestnikiem spotkań dyskusyjnych Laboratorium głębi. Brała udział w Papieskiej Szkole Letniej i Zimowej. Prowadziła warsztaty integracyjne dla najmłodszych stypendystów. Uwielbia grać na gitarze i pięknie śpiewa.

[nggallery id=22]

Opublikowano 17.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.