Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kartka z myślą JP2

100. urodziny Karola Wojtyły to okazja, aby przypomnieć jego fascynującą biografię i ponadczasowe nauczanie! W ramach wspólnego świętowania przygotowaliśmy akcję „Kartka z myślą JP2”, w ramach której znane osoby dzielą się swoją ulubioną myślą Jana Pawła II lub wydarzeniem, które utkwiło im w pamięci, było inspiracją w realizowanych projektach czy po prostu jest ich ważnym, życiowym drogowskazem.

Wśród naszych ambasadorów akcji znaleźli się: aktor i prezenter telewizyjny Maciej Musiał, aktor i reżyser Andrzej Seweryn, aktorka Kamila Kamińska, dziennikarka Magdalena Wolińska-Riedi, aktorka Emilia Komarnicka-Klynstra, aktor Redbad Klynstra-Komarnicki oraz kompozytor Paweł Łukaszewski.

A Ciebie jak inspiruje Jan Paweł II?

Zachęcamy Was do wstawiania własnych zdjęć/krótkich filmików pod postem z kartką #100.urodzinyKarolaWojtyły w serwisie facebook.com i dzielenia się ulubioną myślą/cytatem lub wydarzeniem!

Opublikowano 18.05.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.