Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Kartka z myślą JP2

100. urodziny Karola Wojtyły to okazja, aby przypomnieć jego fascynującą biografię i ponadczasowe nauczanie! W ramach wspólnego świętowania przygotowaliśmy akcję „Kartka z myślą JP2”, w ramach której znane osoby dzielą się swoją ulubioną myślą Jana Pawła II lub wydarzeniem, które utkwiło im w pamięci, było inspiracją w realizowanych projektach czy po prostu jest ich ważnym, życiowym drogowskazem.

Wśród naszych ambasadorów akcji znaleźli się: aktor i prezenter telewizyjny Maciej Musiał, aktor i reżyser Andrzej Seweryn, aktorka Kamila Kamińska, dziennikarka Magdalena Wolińska-Riedi, aktorka Emilia Komarnicka-Klynstra, aktor Redbad Klynstra-Komarnicki oraz kompozytor Paweł Łukaszewski.

A Ciebie jak inspiruje Jan Paweł II?

Zachęcamy Was do wstawiania własnych zdjęć/krótkich filmików pod postem z kartką #100.urodzinyKarolaWojtyły w serwisie facebook.com i dzielenia się ulubioną myślą/cytatem lub wydarzeniem!

Opublikowano 18.05.2020

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.