Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

John Paul II and the Challenge of a New Culture

Serdecznie zapraszamy na panel dyskusyjny w języku angielskim „John Paul II and the Challenge of a New Culture”, który odbędzie się 28 listopada (poniedziałek), godz. 18:00-20:00, Centrum Myśli Jana Pawła II, ul. Foksal 11, 1. piętro.

W dyskusji wezmą udział:
– ks. prof. Martin Schlag – prawnik i teolog, wykładowca Papieskiego Uniwersytetu Św. Krzyża w Rzymie, Konsultant Papieskiej Rady „Iustitia et Pax”
– prof. Rafael Alvira – filozof i historyk, emerytowany Profesor Metafizyki oraz Etyki na Uniwersytecie Nawarry w Hiszpanii.

Dyskusja będzie się toczyła wokół roli rodziny we współczesnym społeczeństwie, ewangelizacji i wyzwań nowej kultury w myśli Jana Pawła II. Wstęp wolny

ZAPISY

Opublikowano 22.11.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.