Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jeszcze tylko 10 dni rekrutacji stypendialnej

Bardzo zachęcamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów do składania wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Termin upływa z końcem lipca. Warto się pospieszyć!


 

Lista wszystkich wymaganych dokuentów oraz dokładne informacje znajdują się na naszej stronie w zakładce STYPENDIA. Warto od siebie wymagać!!!

 

Opublikowano 20.07.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.