Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jeszcze tylko 10 dni rekrutacji stypendialnej

Bardzo zachęcamy uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów do składania wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II. Termin upływa z końcem lipca. Warto się pospieszyć!


 

Lista wszystkich wymaganych dokuentów oraz dokładne informacje znajdują się na naszej stronie w zakładce STYPENDIA. Warto od siebie wymagać!!!

 

Opublikowano 20.07.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.