Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jan Paweł II zmieniał katolicką etykę społeczną?

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego oraz Instytut Nauk Ekonomicznych PAN  zapraszają – już po raz szósty – do udziału w Seminarium pt. "Być w drodze z człowiekiem. Jak Jan Paweł II zmieniał katolicką etykę społeczną”.


Patronat nad seminarium objęło Centrum Myśli Jana Pawła II.

Seminarium odbędzie się 4 kwietnia o godz. 11:00 w Pałacu Staszica w Warszawie, ul. Nowy Świat 72 (Sala Okrągłego Stołu).

Cykl ten służy rozważaniom nad problemami uniwersalnych wartości życia społecznego i gospodarczego, roli norm etycznych w działalności gospodarczej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, która jest pomostem między powodzeniem firm a dobrobytem społecznym. Stałym elementem merytorycznym cyklu jest analiza dorobku nauki społecznej Jana Pawła II.

Patronat medialny: TVP Info.


 

Opublikowano 23.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.