Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jan Paweł II zmieniał katolicką etykę społeczną?

Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego oraz Instytut Nauk Ekonomicznych PAN  zapraszają – już po raz szósty – do udziału w Seminarium pt. "Być w drodze z człowiekiem. Jak Jan Paweł II zmieniał katolicką etykę społeczną”.


Patronat nad seminarium objęło Centrum Myśli Jana Pawła II.

Seminarium odbędzie się 4 kwietnia o godz. 11:00 w Pałacu Staszica w Warszawie, ul. Nowy Świat 72 (Sala Okrągłego Stołu).

Cykl ten służy rozważaniom nad problemami uniwersalnych wartości życia społecznego i gospodarczego, roli norm etycznych w działalności gospodarczej oraz społecznej odpowiedzialności biznesu, która jest pomostem między powodzeniem firm a dobrobytem społecznym. Stałym elementem merytorycznym cyklu jest analiza dorobku nauki społecznej Jana Pawła II.

Patronat medialny: TVP Info.


 

Opublikowano 23.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.