Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jak papież wpłynął na Ziemię Wrzesińską?

Jak postać Wielkiego Papieża wpływa na życie mieszkańców i sympatyków Ziemi Wrzesińskiej – jak ich inspiruje, jak pomaga, jak wychowuje? W publikacji „Wrzesińskie spotkania Karola Wojtyły – Jana Pawła II”, którą do 10 kwietnia można zamówić w promocyjnej cenie, znajdujemy relacje znajomych, przyjaciół, bliskich związanych z Wrześnią. Przez to możemy odkryć, że pomimo wielkości Jan Paweł II pozostał nam bliski i miał dalej wpływa na życie wielu ludzi.


Szczegóły na stronie: www.pwrjp2.eu. Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem filmowym, z którego więcej dowiemy się o projekcie: ZOBACZ.

 

Opublikowano 07.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.