Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Jak papież wpłynął na Ziemię Wrzesińską?

Jak postać Wielkiego Papieża wpływa na życie mieszkańców i sympatyków Ziemi Wrzesińskiej – jak ich inspiruje, jak pomaga, jak wychowuje? W publikacji „Wrzesińskie spotkania Karola Wojtyły – Jana Pawła II”, którą do 10 kwietnia można zamówić w promocyjnej cenie, znajdujemy relacje znajomych, przyjaciół, bliskich związanych z Wrześnią. Przez to możemy odkryć, że pomimo wielkości Jan Paweł II pozostał nam bliski i miał dalej wpływa na życie wielu ludzi.


Szczegóły na stronie: www.pwrjp2.eu. Zachęcamy również do zapoznania się z materiałem filmowym, z którego więcej dowiemy się o projekcie: ZOBACZ.

 

Opublikowano 07.04.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.