Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Happening Jabłko

Happening Jabłko.
Obdaruj drugą osobę jabłkiem…

W ramach happeningu JABŁKO wyruszymy na Krakowskie Przedmieście do Nowego Światu, do Metro Centrum, Marszałkowską do Parku Saskiego wracając na Miasto Miłosierdzia podarowując przechodnią jabłka. Jabłka są owocem dobra, dobroczynności – wzajemnego obdarowania się. Etykiety na jabłkach będą miały zachęcić do przyjścia na Miasto Miłosierdzia na godzinę 15.15, na Skwer Hoovera gdzie zostanie zaprezentowana dwumetrowa instalacja JABŁKA.

[nggallery id=136]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.