Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Happening Jabłko

Happening Jabłko.
Obdaruj drugą osobę jabłkiem…

W ramach happeningu JABŁKO wyruszymy na Krakowskie Przedmieście do Nowego Światu, do Metro Centrum, Marszałkowską do Parku Saskiego wracając na Miasto Miłosierdzia podarowując przechodnią jabłka. Jabłka są owocem dobra, dobroczynności – wzajemnego obdarowania się. Etykiety na jabłkach będą miały zachęcić do przyjścia na Miasto Miłosierdzia na godzinę 15.15, na Skwer Hoovera gdzie zostanie zaprezentowana dwumetrowa instalacja JABŁKA.

[nggallery id=136]

Opublikowano 24.01.2013

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.
Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.