Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Gruzińskie klimaty – spotkanie przyjaciół

22 czerwca o godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie, w czasie którego będziemy mówić o relacjach polsko-gruzińskich oraz o udziale Polaków w życiu Gruzji. Opowiemy o polskich programach pomocowych dla Nikozji, pracy Caritas Gruzja, a także przedstawimy kulisy Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Batumi.

 


Po spotkaniu zapraszamy do obejrzenia wystawy zdjęć Giorgiego Gogiberidze „Gruzińskie klimaty”.

 

 

W spotkaniu wezmą udział:

Giorgi Gogiberidze – fotograf, dyrektor Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Batumi.

Michał Bogucki – autor polskich programów pomocowych dla Nikozji.

Elżbieta Jackowska-Kurek – zaangażowana w pomoc dla Caritas Gruzja.
 

Opublikowano 21.06.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.