Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Foksal Eleven szuka stażystów

Zawsze marzyłeś by montować filmy lub stanąć za statywem kamery, ale nie miałeś takich możliwości? Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie – Foksal Eleven poszukuje stażystów: dziennikarzy, pasjonatów internetu i nowych mediów.


Foksal Eleven to portal i telewizja internetowa, wytwórnia interaktywna, szkoła mediów, miejsce spotkania twórców opinii reprezentujący różne środowiska oraz wymiany myśli najwyższych lotów. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych metapolityką, kulturą, edukacją, badaniami, nauką i wolontariatem, a także każdego, kto potrafi twórczo spojrzeć na przestrzeń publiczną.

Naszym celem jest stworzenie telewizji internetowej, jakiej w Polsce nigdy wcześniej nie było – nadawanej na żywo internetowej telewizji śniadaniowej i newsowej. Chcemy, aby w programach prowadzonych przez zaproszonych gości, mógł wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy i Polski.

Do współtworzenia telewizji od podstaw zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w mediach, portalach społecznościowych oraz informacyjnych, przyszłych dziennikarzy, operatorów kamer i montażystów.

Razem z absolwentami Warszawskiej Szkoły Filmowej przygotowaliśmy 64-godzinny kurs operatorsko-montażowy, który wystartuje już 10 listopada. Oferta skierowana jest do osób, które chcą zaangażować się w działania Foksal Eleven do lipca 2013 r. Zgłoszenia na bezpłatny kurs przyjmujemy tylko do 19 października! Już na początku przyszłego roku rozpoczną się spersonalizowane kursy dziennikarskie.

Współpracownikom oferujemy staż pod okiem opiekuna oraz autorów programów produkowanych przez wytwórnię Foksal Eleven.

  Więcej: www.foksaleleven.pl
  facebook.com/foksaleleven

  Kontakt:
  Tomasz Kempski
  redakcja@foksaleleven.pl
 

 

Opublikowano 13.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.