Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Foksal Eleven szuka stażystów

Zawsze marzyłeś by montować filmy lub stanąć za statywem kamery, ale nie miałeś takich możliwości? Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie – Foksal Eleven poszukuje stażystów: dziennikarzy, pasjonatów internetu i nowych mediów.


Foksal Eleven to portal i telewizja internetowa, wytwórnia interaktywna, szkoła mediów, miejsce spotkania twórców opinii reprezentujący różne środowiska oraz wymiany myśli najwyższych lotów. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych metapolityką, kulturą, edukacją, badaniami, nauką i wolontariatem, a także każdego, kto potrafi twórczo spojrzeć na przestrzeń publiczną.

Naszym celem jest stworzenie telewizji internetowej, jakiej w Polsce nigdy wcześniej nie było – nadawanej na żywo internetowej telewizji śniadaniowej i newsowej. Chcemy, aby w programach prowadzonych przez zaproszonych gości, mógł wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy i Polski.

Do współtworzenia telewizji od podstaw zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w mediach, portalach społecznościowych oraz informacyjnych, przyszłych dziennikarzy, operatorów kamer i montażystów.

Razem z absolwentami Warszawskiej Szkoły Filmowej przygotowaliśmy 64-godzinny kurs operatorsko-montażowy, który wystartuje już 10 listopada. Oferta skierowana jest do osób, które chcą zaangażować się w działania Foksal Eleven do lipca 2013 r. Zgłoszenia na bezpłatny kurs przyjmujemy tylko do 19 października! Już na początku przyszłego roku rozpoczną się spersonalizowane kursy dziennikarskie.

Współpracownikom oferujemy staż pod okiem opiekuna oraz autorów programów produkowanych przez wytwórnię Foksal Eleven.

  Więcej: www.foksaleleven.pl
  facebook.com/foksaleleven

  Kontakt:
  Tomasz Kempski
  redakcja@foksaleleven.pl
 

 

Opublikowano 13.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

W Warszawie rozpoczyna się właśnie Warszawski Tydzień Kobiet. To dobra okazja, aby przypomnieć jeden z ważnych tematów, które podjęliśmy w ramach podcastów „Słuchając drogi”
To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu