Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Foksal Eleven szuka stażystów

Zawsze marzyłeś by montować filmy lub stanąć za statywem kamery, ale nie miałeś takich możliwości? Mamy ofertę w sam raz dla Ciebie – Foksal Eleven poszukuje stażystów: dziennikarzy, pasjonatów internetu i nowych mediów.


Foksal Eleven to portal i telewizja internetowa, wytwórnia interaktywna, szkoła mediów, miejsce spotkania twórców opinii reprezentujący różne środowiska oraz wymiany myśli najwyższych lotów. Do współpracy zapraszamy wszystkich zainteresowanych metapolityką, kulturą, edukacją, badaniami, nauką i wolontariatem, a także każdego, kto potrafi twórczo spojrzeć na przestrzeń publiczną.

Naszym celem jest stworzenie telewizji internetowej, jakiej w Polsce nigdy wcześniej nie było – nadawanej na żywo internetowej telewizji śniadaniowej i newsowej. Chcemy, aby w programach prowadzonych przez zaproszonych gości, mógł wziąć udział każdy mieszkaniec Warszawy i Polski.

Do współtworzenia telewizji od podstaw zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane pracą w mediach, portalach społecznościowych oraz informacyjnych, przyszłych dziennikarzy, operatorów kamer i montażystów.

Razem z absolwentami Warszawskiej Szkoły Filmowej przygotowaliśmy 64-godzinny kurs operatorsko-montażowy, który wystartuje już 10 listopada. Oferta skierowana jest do osób, które chcą zaangażować się w działania Foksal Eleven do lipca 2013 r. Zgłoszenia na bezpłatny kurs przyjmujemy tylko do 19 października! Już na początku przyszłego roku rozpoczną się spersonalizowane kursy dziennikarskie.

Współpracownikom oferujemy staż pod okiem opiekuna oraz autorów programów produkowanych przez wytwórnię Foksal Eleven.

  Więcej: www.foksaleleven.pl
  facebook.com/foksaleleven

  Kontakt:
  Tomasz Kempski
  redakcja@foksaleleven.pl
 

 

Opublikowano 13.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Czy jesteśmy gotowi wysłuchać, zamiast udzielać rad? Towarzyszyć naszym bliskim, zamiast uciekać przed ich problemami? Czy potrafimy współodczuwać, zamiast się poświęcać?
Poszukujemy nowych chórzystów! Dołącz do nas, aby wspólnie przeżyć wielką, muzyczną przygodę
Cierpienie przychodzi często z zaskoczenia i mierzenie się z nim we własnym życiu jest doświadczeniem granicznym. Zapraszamy do lektury nowego artykułu na portalu JP2online
Czym właściwie jest samotność? Jak się ją rozpoznaje? Czy z samotnością należy walczyć? Odpowiedzi między innymi na te pytania będą szukać eksperci i uczestnicy debaty oraz warsztatów

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.