Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Ernest Bryll gościem 1Piętra

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu „Bóg gwiazd”. Z naszym gościem porozmawiamy o roli ciała w odkrywaniu Pana Boga i szczególnej relacji jaka łączy człowieka i Boga w chrześcijaństwie.

Spotkanie z Ernestem Bryllem poprowadzi Rafał Porzeziński.

Data: 16 kwietnia 2014
Godzina: 19.00
Miejsce: 1Piętro, ul. Foksal 11, lok. 30, Warszawa

Wstęp wolny!

ERNEST BRYLL – poeta, pisarz, autor tekstów piosenek, dziennikarz, tłumacz i krytyk filmowy, także dyplomata. 
Mieszka w Warszawie wraz z żoną i dwiema córkami oraz zwierzętami: psem Guinnessem rasy labrador, oraz kotką rasy dachowo-irlandzkiej. Autor ponad 80 publikacji i multimediów. Członek PEN Club Poland, Irish PEN Club, SEC (Society of European Culture), ZLP do 1981 roku, SPP, ZAIKS, ZAKR. Oficjalna autorska strona: www.bryll.pl

Opublikowano 11.04.2014

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.