Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dyskusja o książce papieża Benedykta XVI

Zapraszamy na debatę wokół najnowszej książki Benedykta XVI „Jezus z Nazaretu. Dzieciństwo”. Wśród gości: Dominika Kozłowska (ZNAK), Paweł Lisicki, Marek Zając (TVP), Michał Łuczewski (CMJPII). Spotkanie zakończy się występem chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

 


 

Po dwóch świetnych tomach: „Jezus z Nazaretu. Od chrztu w Jordanie do Przemienienia” i „Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania” Benedykt XVI przygotował dla czytelników ostatnią część trylogii pt.: „Jezus z Nazaretu. Dzieciństwo”. Książka, przetłumaczona już na 20 języków, dostępna jest w Polsce od listopada. Z radością zapraszamy na spotkanie promujące to wydawnictwo.

W dyskusji nad książką udział wezmą: Dominika Kozłowska (ZNAK), Paweł Lisicki, Marek Zając (TVP) i Michał Łuczewski (CMJP2). Debatę poprowadzi Tomasz Ponikło. Spotkanie zakończy występ chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

Termin: 10 grudnia 2012 roku
Godzina: 18.00
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

 

Opublikowano 03.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

To już tradycyjnie miesiąc metafizycznej refleksji, którą otwiera przed nami piękno muzyki
To był wyjątkowy dzień! Mieliśmy okazję przenieść się w czasie i poznać różne regiony etnograficzne Polski.
Rozmawiamy o kulturze w trudnych czasach. O kulturze, która przechowuje „przesłanie o czymś wyższym”, jest dowodem na wartość człowieka, pokazuje, że wybory są możliwe, i która opiera się na słuchaniu
Z okazji 25. rocznicy ogłoszenia encykliki zapraszamy do przeczytania artykułu „Jan Paweł II a sprawa Galileusza” na naszym portalu JP2online