Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Dyskusja o książce papieża Benedykta XVI

Zapraszamy na debatę wokół najnowszej książki Benedykta XVI „Jezus z Nazaretu. Dzieciństwo”. Wśród gości: Dominika Kozłowska (ZNAK), Paweł Lisicki, Marek Zając (TVP), Michał Łuczewski (CMJPII). Spotkanie zakończy się występem chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

 


 

Po dwóch świetnych tomach: „Jezus z Nazaretu. Od chrztu w Jordanie do Przemienienia” i „Jezus z Nazaretu. Od wjazdu do Jerozolimy do Zmartwychwstania” Benedykt XVI przygotował dla czytelników ostatnią część trylogii pt.: „Jezus z Nazaretu. Dzieciństwo”. Książka, przetłumaczona już na 20 języków, dostępna jest w Polsce od listopada. Z radością zapraszamy na spotkanie promujące to wydawnictwo.

W dyskusji nad książką udział wezmą: Dominika Kozłowska (ZNAK), Paweł Lisicki, Marek Zając (TVP) i Michał Łuczewski (CMJP2). Debatę poprowadzi Tomasz Ponikło. Spotkanie zakończy występ chóru Centrum Myśli Jana Pawła II.

Termin: 10 grudnia 2012 roku
Godzina: 18.00
Miejsce: 1Piętro
Adres: ul. Foksal 11, Warszawa

 

Opublikowano 03.12.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.