Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Druga tura przesłuchań do chóru

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22 – 23 czerwca odbędzie się druga tura przesłuchań do Chóru Pokolenia JP2, który od nowego roku akademickiego będzie działał pod opieką naszego Centrum. Do udziału w tym etapie przesłuchań zaproszeni są przede wszystkim dotychczasowi członkowie chóru. Serdecznie zapraszamy również wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączali się w dotychczasową działalność chóru. Na chętnych czekamy w siedzibie Centrum przy ul. Foksal 11 w czwartek (22.06.) w godz. 10.00 – 16.00 i w piątek (23.06.) w godz. 12.00 – 19.00.

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.