Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Druga tura przesłuchań do chóru

Uprzejmie informujemy, że w dniach 22 – 23 czerwca odbędzie się druga tura przesłuchań do Chóru Pokolenia JP2, który od nowego roku akademickiego będzie działał pod opieką naszego Centrum. Do udziału w tym etapie przesłuchań zaproszeni są przede wszystkim dotychczasowi członkowie chóru. Serdecznie zapraszamy również wszystkich, którzy w jakikolwiek sposób włączali się w dotychczasową działalność chóru. Na chętnych czekamy w siedzibie Centrum przy ul. Foksal 11 w czwartek (22.06.) w godz. 10.00 – 16.00 i w piątek (23.06.) w godz. 12.00 – 19.00.

Opublikowano 02.11.2007

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.