Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Czy wypożyczyłeś już książkę na wakacje?

W taką pogodę, kiedy nic się nie chce, zachęcamy do lektury książek z naszej biblioteki. Każdy znajdzie coś dla siebie – mamy zarówno poważne opracowania naukowe, jak i beletrystyczne książki o tematyce papieskiej. Zapraszamy!


 

Kompletną listę książek można przejrzeć na podstronie biblioteki. Gdy coś nas zainteresuje – możemy to zamówić lub zarezerwować przez Internet. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów!

Opublikowano 10.08.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.