Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Czy wypożyczyłeś już książkę na wakacje?

W taką pogodę, kiedy nic się nie chce, zachęcamy do lektury książek z naszej biblioteki. Każdy znajdzie coś dla siebie – mamy zarówno poważne opracowania naukowe, jak i beletrystyczne książki o tematyce papieskiej. Zapraszamy!


 

Kompletną listę książek można przejrzeć na podstronie biblioteki. Gdy coś nas zainteresuje – możemy to zamówić lub zarezerwować przez Internet. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów!

Opublikowano 10.08.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.