Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Czy wypożyczyłeś już książkę na wakacje?

W taką pogodę, kiedy nic się nie chce, zachęcamy do lektury książek z naszej biblioteki. Każdy znajdzie coś dla siebie – mamy zarówno poważne opracowania naukowe, jak i beletrystyczne książki o tematyce papieskiej. Zapraszamy!


 

Kompletną listę książek można przejrzeć na podstronie biblioteki. Gdy coś nas zainteresuje – możemy to zamówić lub zarezerwować przez Internet. Zapraszamy do korzystania z naszych zasobów!

Opublikowano 10.08.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.
21 czerwca rozpocznie się jubileuszowa rekrutacja do programu stypendialnego miasta stołecznego Warszawy imienia Jana Pawła II. To czas, by zebrać wszystkie niezbędne dokumenty.
Nasz Chór zdobył pierwsze miejsce w swojej kategorii podczas 43. Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.