Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Co kręci media” – kolejna debata na 1Piętrze

Wczoraj na 1Piętrze do późna trwały rozmowy na temat "Co kręci media. Czy dobro może być ciekawe?". Dziennikarze Michał Szułdrzyński ("Rzeczpospolita"), Jan Wróbel (pedagog i publicysta), Bronisław Wildstein ("Uważam Rze"), Tomasz Machała (Natemat.pl) i Adam Szostkiewicz ("Polityka") dyskutowali o przyszłości mediów, standardach w pracy dziennikarza oraz o wpływie niezależnych blogerów na dziennikarstwo. Było naprawdę ciekawie.


 

Opublikowano 09.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.