Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

„Co kręci media” – kolejna debata na 1Piętrze

Wczoraj na 1Piętrze do późna trwały rozmowy na temat "Co kręci media. Czy dobro może być ciekawe?". Dziennikarze Michał Szułdrzyński ("Rzeczpospolita"), Jan Wróbel (pedagog i publicysta), Bronisław Wildstein ("Uważam Rze"), Tomasz Machała (Natemat.pl) i Adam Szostkiewicz ("Polityka") dyskutowali o przyszłości mediów, standardach w pracy dziennikarza oraz o wpływie niezależnych blogerów na dziennikarstwo. Było naprawdę ciekawie.


 

Opublikowano 09.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Nasz Chór wrócił z pierwszą nagrodę w swojej z Międzynarodowego Festiwalu Hajnowskie Dni Muzyki Cerkiewnej.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.