Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Bemowo Janowi Pawłowi II

W najbliższy weekend w parafiach w całej Warszawie odbędą się czuwania, Msze dziękczynne, spotkania muzyczne. Jednym z nich jest koncert 3 kwietnia „Bemowo Janowi Pawłowi II”, który zacznie się od godz. 19.00 przy kościele Matki Boskiej Królowej Aniołów (ul. Markiewicza 1). Zapraszamy!


Opublikowano 29.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.