Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Bańki mydlane w domu dziecka!

 

10 marca wolontariusze Inkubatora Miłosierdzia spotkali się z podopiecznymi  Domu Dziecka nr 1 im. Maryny Falskiej "Nasz Dom". Dzięki wspólnej zabawie i wielkiemu pokazowi puszczania baniek mydlanych panowała bardzo radosna atmosfera.


 

Wolontariusze mieli okazję poznać dzieci mieszkające w domu. Podopieczni domu zaprezentowali przedstawienie, będące efektem kilkumiesięcznej pracy na warsztatach teatralnych prowadzonych przez wolontariuszy Inkubatora Miłosierdzia. Oprócz zabawy, śmiechu i innych atrakcji, były też podejmowane tematy poważniejsze.

To było niezapomniane spotkanie Inkubatora Miłosierdzia. Choć kalendarzowa wiosna jeszcze nie nadeszła, to w sercach wolontariuszy już dawno pojawiła się prawdziwie wiosenna radość i energia do niesienia pomocy innym. Właśnie do takiego stanu nawiązywało hasło spotkania: „Otwórz się na dobre”.

 

 

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub obejrzeć zdjęcia, to…

 

–> przeczytaj reportaż 

 

 

 

Opublikowano 18.03.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.
Rekrutacja
Dołącz do naszego zespołu!
Wykład wybitnej prof. Chantal Delsol, debata pt. „Zaufanie – siła czy słabość?” oraz Warszawska Noc Muzeów. Zobaczcie majowy program centrum
Warszawska Noc Muzeów, jest jednym z największych wydarzeń tego typu w Polsce. Co roku bierze w niej udział ponad 230 instytucji, dołącz i Ty!

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.