Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Audycja z udziałem Centrum w radiowej Czwórce

Zapraszamy do słuchania audycji „W dobrych zawodach” w sobotę 2 października od 7:00 do 8:00 w radiowej Czwórce.


 

Audycja nadawana będzie na żywo (http://www.polskieradio.pl/10,Czworka). W związku ze zbliżającym się dniem 16 października Magdalena Cicha i Jacek Kaniewski opowiedzą o projektach Centrum Myśli Jana Pawła II z okazji 32. rocznicy wyboru Karola Wojtyły na Papieża.

 

Autorzy programu przewidują interaktywny udział słuchaczy. Tym goręcej zachęcamy do włączenia radia mimo wczesnej pory.

 

Do usłyszenia!

 

Opublikowano 05.10.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.