Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

1Piętro ruszyło z impetem

8 października 2012 roku 1Piętro rozpoczęło swoją działalność od debaty "Czy można nie wierzyć?". Michał Łuczewski poprowadził interesującą rozmowę z Bogdanem Białkiem ("Charaktery"), Tomaszem Szawielem (Instytut Socjologii UW) oraz o. Józefem Augustynem SJ. 


 

 

 

Zapraszamy na dzisiejszy panel dyskusyjny pt. "Co kręci media? Czy dobro może być ciekawe?". W debacie wezmą udział:

 

Tomasz Machała (NaTemat)

Adam Szostkiewicz („Polityka”)

Bronisław Wildstein („Uważam Rze”)

Jan Wróbel (publicysta, pedagog)

prowadzenie: Michał Szułdrzyński („Rzeczpospolita”)

 

Opublikowano 08.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Chór został szczególnie doceniony przez jurorów za wykonanie klasycznego repertuaru cerkiewnego.
Od czego zacząć wyruszenie w las? Jak robić to świadomie, angażując wszystkie zmysły? Na czym polega terapia leśna oraz kąpiel leśna? I co na temat zdrowotnych korzyści obcowania z lasem mówią nam badania?
Noc Muzeów w Centrum Myśli Jana Pawła przyciągnęło miłośników spokojnego i aktywnego wypoczynku. Dziękujemy, że byliście z nami!
„Europa – jedność czy rozpad?” – już 4 czerwca premiera magazynu „Myśl w Centrum”, a w nim m.in. rozmowa z prof. Chantal Delsol. Zapisz się, aby uzyskać dostęp w dniu premiery.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.