Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

1Piętro ruszyło z impetem

8 października 2012 roku 1Piętro rozpoczęło swoją działalność od debaty "Czy można nie wierzyć?". Michał Łuczewski poprowadził interesującą rozmowę z Bogdanem Białkiem ("Charaktery"), Tomaszem Szawielem (Instytut Socjologii UW) oraz o. Józefem Augustynem SJ. 


 

 

 

Zapraszamy na dzisiejszy panel dyskusyjny pt. "Co kręci media? Czy dobro może być ciekawe?". W debacie wezmą udział:

 

Tomasz Machała (NaTemat)

Adam Szostkiewicz („Polityka”)

Bronisław Wildstein („Uważam Rze”)

Jan Wróbel (publicysta, pedagog)

prowadzenie: Michał Szułdrzyński („Rzeczpospolita”)

 

Opublikowano 08.10.2012

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.