Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zpraszamy stypendystów do udziału w projekcie „Akademia Liderów” Fundacji Świętego Mikołaja

Trwa nabór do 3. edycji Akademii Liderów Fundacji Świętego Mikołaja. Projekty można zgłaszać do 31 maja przez formularz dostępny na stronie organizatora.
Akademia Liderów to projekt skierowany do osób w wieku 16-20 lat, w którym aktywna młodzież zdobywa wiedzę i kompetencje, by prowadzić innych do inicjatyw lokalnych.  W Akademii Liderów biorą udział społecznicy, którzy mają nietuzinkowe pomysły i dużo energii.
 
Akademia Liderów jest inicjatywą wzmacniającą wśród młodzieży poczcie sprawczości, przekonanie, że to od nich zależy, jak będzie wyglądała ich lokalna społeczność i świat dookoła. To także ważna lekcja najważniejszych elementów przywództwa: brania odpowiedzialności, budowania wizji, skupiania wokół niej innych ludzi i działalność na rzecz bliźnich. Najbardziej cenne jest to, że młodzi ludzie realizując własny projekt społeczny uczą się tego wszystkiego w praktyce i działaniu, a nie zamknięci w czterech ścianach szkoły lub uczelni.

Więcej informacji: www.mikolaj.org.pl

Opublikowano 11.05.2017

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Już 10 lipca rusza III edycja Letniego Przeglądu Filmowego Pod Wspólnym Niebem, który potrwa do 4 września.
Oddajemy w Wasze ręce pierwszy numer magazynu „Myśl w Centrum”, nowego pisma społeczno-kulturalnego.
Premiera magazynu „Myśl w Centrum”, oraz ostatnia debata i warsztaty projektu „Porozmawiajmy o człowieku” pt. „Nagość – piękno czy wstyd?”. Zobaczcie czerwcowy program Centrum.
Jak uczyć się słuchać aktywnie? Co może nam w tym przeszkodzić? Na te i inne pytania odpowiada Witek Janowski.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.