Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zdjęcia z Domku Sztuki

Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć z Domku Sztuki – wydarzenia, które 13 czerwca odbyło się na dziedzińcu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Centrum prezentowało tam swoją książeczkę dla dzieci i rodziców – "Papieskie abecadło".


 

Fotografie dostępne są na naszej stronie pod adresem http://www.centrumjp2.pl/news/4720/Papieskie_abecadlo_w_Domku_Sztuki . Zapraszamy!

Opublikowano 28.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.