Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zdjęcia z Domku Sztuki

Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć z Domku Sztuki – wydarzenia, które 13 czerwca odbyło się na dziedzińcu Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. Centrum prezentowało tam swoją książeczkę dla dzieci i rodziców – "Papieskie abecadło".


 

Fotografie dostępne są na naszej stronie pod adresem http://www.centrumjp2.pl/news/4720/Papieskie_abecadlo_w_Domku_Sztuki . Zapraszamy!

Opublikowano 28.06.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.