Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy w środę na koncert

W środę, 2 lutego o godz. 19.00 na warszawskim Bemowie wystąpi Chór Centrum Myśli Jana Pawła II.


Zapraszamy na koncert kolęd, który wykona Chór Centrum Myśli Jana Pawła II razem z chórem Sonante oraz orkiestrą Camera Viva. Miejsce: kościół Matki Bożej Królowej Aniołów (ul. ks. Markiewicza 1, warszawskie Bemowo). Zapraszamy w środę od godz. 19.00.
 

Opublikowano 31.01.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.