Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy na koncert akordeonowy!

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkanie w ramach cyklu „Z ZIEMI NASZEJ I OBCEJ”. 29 lipca,  o godz.  10.30, odbędzie się koncert akordeonowy oraz prezentacja zatytułowana „Argentyna, Kolumbia, Ekwador i… Polacy!”.


 

Spotkanie odbędzie się w ogródku hospicjum Caritas (o ile dopisze pogoda) lub na oddziale męskim (I piętro) przy ul. Krakowskie Przedmieście 62. Wstęp wolny.

Wystąpią:
Katarzyna Łukowska
Juan Premoli
Grzegorz Bożewicz

Do zobaczenia!
 

Opublikowano 24.07.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.