Zapraszamy na Chrześcijańskie Forum Przedsiębiorczości

Jest nam miło poinformować, że Centrum Myśli Jana Pawła II jest partnerem Chrześcijańskiego Forum Przedsiębiorczości. Forum organizowane jest przez Fundację Wiara w Biznesie w dniach 9-10 grudnia 2016 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

2 dni, 2 wielkie panele dyskusyjne, 4 konferencje, 8 paneli sesyjnych, ponad 30 prelegentów. Zadaniem Forum jest dyskusja dotycząca największych problemów i potrzeb przedsiębiorców w Polsce, integracja oraz wymiana wzajemnych doświadczeń, refleksja nad znaczeniem katolickiej nauki społecznej dla biznesu. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Prezes Narodowego Banku Polskiego prof. Adam Glapiński, wiceministrowie: nauki, rozwoju oraz finansów, wybitni ekonomiści, prawnicy oraz sami przedsiębiorcy. Patronat nad wydarzeniem objął również kardynał Kazimierz Nycz.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i skorzystania z możliwości stworzenia społeczności przedsiębiorców, która będzie miała realny wpływ na zmiany w polskiej gospodarce! Więcej informacji: www.chrzescijanskieforumprzedsiebiorczosci.pl

Dodano: