Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zapraszamy na Chrześcijańskie Forum Przedsiębiorczości

Jest nam miło poinformować, że Centrum Myśli Jana Pawła II jest partnerem Chrześcijańskiego Forum Przedsiębiorczości. Forum organizowane jest przez Fundację Wiara w Biznesie w dniach 9-10 grudnia 2016 roku na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

2 dni, 2 wielkie panele dyskusyjne, 4 konferencje, 8 paneli sesyjnych, ponad 30 prelegentów. Zadaniem Forum jest dyskusja dotycząca największych problemów i potrzeb przedsiębiorców w Polsce, integracja oraz wymiana wzajemnych doświadczeń, refleksja nad znaczeniem katolickiej nauki społecznej dla biznesu. Swoją wiedzą i doświadczeniem podzielą się: Prezes Narodowego Banku Polskiego prof. Adam Glapiński, wiceministrowie: nauki, rozwoju oraz finansów, wybitni ekonomiści, prawnicy oraz sami przedsiębiorcy. Patronat nad wydarzeniem objął również kardynał Kazimierz Nycz.

Zachęcamy do wzięcia udziału w wydarzeniu i skorzystania z możliwości stworzenia społeczności przedsiębiorców, która będzie miała realny wpływ na zmiany w polskiej gospodarce! Więcej informacji: www.chrzescijanskieforumprzedsiebiorczosci.pl

Opublikowano 25.11.2016

ZOBACZ RÓWNIEŻ

10 lipca rozpoczyna się III Letni Przegląd Filmowy Pod Wspólnym Niebem, który tym razem skupia się na produkcjach z Ukrainy, Białorusi, Gruzji, Indii i Wietnamu. Do końca miesiąca trwa także rekrutacja dla uczniów do programu stypendialnego m.st. Warszawy im. Jana Pawła II.
Rejestracja wykładu
Zachęcamy do obejrzenia rejestracji wykładu „Współczesne nieszczęścia demokracji” na kanale YouTube Centrum Myśli Jana Pawła II.
czego wynika przebodźcowanie? Jaką rolę odgrywa zmęczenie w naszych relacjach?Jak wyjść z kołowrotka codzienności? Na czym polega terapia ericksonowska? I gdzie w tym wszystkim jest nadzieja?
„Obserwatorium idei: inspiracje” to projekt zainicjowany w 2023 roku, w ramach którego organizujemy spotkania z najwybitniejszymi intelektualistami i naukowcami z Polski i zagranicy.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.