Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyniki rekrutacji stypendialnej uczniów 2018

Z wielką radością informujemy, że znamy już tegorocznych stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II spośród uczniów warszawskich szkół. Wszystkim 317 laureatom serdecznie gratulujemy!

Poniżej zamieszczamy listy stypendystów z podziałem na kategorie wiekowe.

Wszyscy Stypendyści otrzymali na adres e-mail podany we wniosku wiadomość z informacją o wysokości przyznanego stypendium.

Do 3 października 2018 r. wszyscy stypendyści zobowiązani są do złożenia w siedzibie Centrum Myśli Jana Pawła II osobiście lub za pośrednictwem poczty Oświadczenia Stypendysty.

Opublikowano 10.09.2018

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.