Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wyniki rekrutacji stypendialnej dla uczniów

Listy Stypendystów m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na okres stypendialny od września do grudnia 2010 r. umieszczone są na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do zapoznania się z wynikami rekrutacji!


 

Lista laureatów dostępna jest TUTAJ
 

Opublikowano 03.09.2010

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.