Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Zakończył się nabór wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II

Zakończył się nabór wniosków o stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II dla uczniów ze szkół podstawowych (począwszy od tych, którzy ukończyli trzecią klasę) i ponadpodstawowych uczących się w Warszawie. Stypendia są również skierowane do uczniów z Ukrainy. Nabór wniosków o stypendia dla studentów rozpocznie się 1 września.

Stypendia m.st. Warszawy im. Jana Pawła II adresowane są do uczniów i studentów uczących się w Warszawie, którzy mimo trudnych warunków materialnych, zdrowotnych bądź rodzinnych mają dobre wyniki w nauce oraz osiągają sukcesy naukowe, artystyczne, sportowe lub angażują się w różnorodne działania społeczne. To inicjatywa, której początki sięgają 2005 roku.

Stypendia to nie tylko wsparcie finansowe, ale także autorski program edukacyjny, który umożliwia jego uczestnikom wszechstronny rozwój, zapewnia im możliwość realizowania własnych pomysłów, pobudza do podejmowania nowych wyzwań i stawiania sobie ambitnych celów.

Więcej informacji o kryteriach i dokumentacji: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/jak-zostac-stypendysta/

Інформацію про стипендії українською мовою можна знайти: https://www.centrumjp2.pl/stypendia/як-стати-стипенд…ом-крок-за-кроком

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.