Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wnioski o stypendia dla uczniów do 1 sierpnia

Ze względu na to, że ostatni dzień miesiąca przypadł w niedzielę, uczniowie warszawskich szkół mogą składać wnioski o stypendia jeszcze 1 sierpnia. Wnioski można składać w Centrum Myśli Jana Pawła II do godziny 19.00, przy ul. Foksal 11.


 

 

Studenci mają czas do 30 września.

 

przeczytaj więcej

 

Opublikowano 28.07.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Prawa człowieka powinny być nie tylko gwarantowane przez państwo, ale wynikać z potrzeby każdego z nas. A co w sytuacji, kiedy w społeczeństwie zabraknie dojrzałości i kompetencji moralnych?
O tym, że czas to najcenniejsza rzecz, którą możemy dać drugiemu człowiekowi. Poczucie samotności i bycia niepotrzebnym jest dojmującym doświadczeniem. Można je zażegnać poprzez relację dwojga ludzi
Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.