Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wielki Test z Historii

Weź udział w konkursie Wielki Test z Historii, który odbędzie się 21 lutego 2011 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, w Auli im. Kard. S. Wyszyńskiego. Emisja na żywo w TVP1 o godz. 20.25.


Tematem konkursu są polskie zwycięstwa: bitwa pod Grunwaldem, bitwa pod Kłuszynem, Bitwa Warszawska, bitwa o Anglię.

Test poprowadzą Paulina Chylewska, Piotr Kraśko i Przemysław Babiarz.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód tożsamości. Zapisy będą prowadzone w dniu testu (21 lutego) od godz. 11.00 w siedzibie KUL (Lublin, Al. Racławickie 14). Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Myśli Jana Pawła II. Regulamin konkursu na stronie: wielkitestzhistorii.tvp.pl.


 

 

 

Opublikowano 07.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

Tematyczne wieczory filmowe i podcasty pod hasłem „Człowiek w Centrum” przygotowaliśmy dla Was w grudniu w związku z obchodami Tygodnia Praw Człowiek
Wypalenie rodzicielskie: czym jest, z czego się bierze i jak sobie z nim radzić? Na ile jesteśmy świadomi tego zjawiska? W jaki sposób radzić sobie ze zbyt dużym oczekiwaniami otoczenia?
To projekt skierowany do stypendystów, mający na celu ich wzajemną pomoc w nauce w formie korepetycji. Dowiedz się więcej
W ramach grudniowego Tygodnia Praw Człowieka obchodzonego w Warszawie przygotowaliśmy pokazy filmów oraz podcasty z serii „Słuchając drogi”.

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.