Logo Centrum Myśli Jana Pawła II

Wielki Test z Historii

Weź udział w konkursie Wielki Test z Historii, który odbędzie się 21 lutego 2011 roku na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim, w Auli im. Kard. S. Wyszyńskiego. Emisja na żywo w TVP1 o godz. 20.25.


Tematem konkursu są polskie zwycięstwa: bitwa pod Grunwaldem, bitwa pod Kłuszynem, Bitwa Warszawska, bitwa o Anglię.

Test poprowadzą Paulina Chylewska, Piotr Kraśko i Przemysław Babiarz.

Aby wziąć udział w konkursie, trzeba mieć ukończone 18 lat i posiadać dowód tożsamości. Zapisy będą prowadzone w dniu testu (21 lutego) od godz. 11.00 w siedzibie KUL (Lublin, Al. Racławickie 14). Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem wydarzenia jest Centrum Myśli Jana Pawła II. Regulamin konkursu na stronie: wielkitestzhistorii.tvp.pl.


 

 

 

Opublikowano 07.02.2011

ZOBACZ RÓWNIEŻ

„Uczyń z życia arcydzieło” – czy wiecie, czym zainspirowane jest hasło, które uczyniliśmy jednym z ważnych drogowskazów naszej pracy?
2 kwietnia przypada 19. rocznica śmierci Jana Pawła II. Z tej okazji przygotowaliśmy publikacje skupiające się na temacie przemijania i poświęcenia. Zapraszamy także na kolejną debatę w ramach projektu „Porozmawiajmy o człowieku”
Śmierć drugiej osoby nie musi kojarzyć jedynie z bólem i cierpieniem, a hospicjum z miejscem do umierania.
Życzymy Wam pokoju, nadziei oraz sił do zmieniania świata na lepsze

Klikając „Zgadzam się” udzielasz zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych dotyczących Twojej aktywności na naszej witrynie w celach analitycznych, zapewnienia prawidłowego działania funkcjonalności z serwisów społecznościowych oraz serwerów treści. Szczegółowy opis celów i zakresu przetwarzanych danych znajdziesz tutaj.